محل تبلیغات شما

هفته اول بعد از بلفاروپلاستی

در هفته اول مقداری پف و یا تورم در اطراف چشم ها وجود خواهد داشت. این امر کاملا طبیعی است و بخشی از فرایند بهبود پس از عمل است و باید طی ۷ تا ۱۰ روز کاهش یابد. برش های اطراف چشم شما ممکن است صورتی و کاملا قابل مشاهده باشند و پلک های شما ممکن است چند روزبی حس بمانند.

ممکن است چشم های شما دچار آبریزش،خشکی چشم و حساسیت به نور شود. همچنین ممکن است حساسیت به لمس و کبودی را در اطراف چشم تجربه کنید.

برخی از نکات توصیه شده برای کاهش تورم در اطراف چشم عبارتند از:

در هنگام خواب سر خود را بالاتر از بدن قرار دهید.

بخصوص در روزهای اول، از یخ و کمپرس های سرد استفاده کنید.

در هفته اول از لنزهای تماسی چشم استفاده نکنید، استفاده از عینک مشکلی ندارد.

مقدار زیادی آب و مایعات بنوشید، اما از مصرف الکل اجتناب کنید.

غذایی سبک و سالم بخورید که میزان نمک آن کم باشد.

استراحت، استراحت و استراحت بیشتر. استراحت کردن کمک زیادی به شما می کند.

ممکن است چند روز پس از عمل، دچار دوبینی یا تاری دید شوید. در طول این دوره به ویژه در خارج از منزل از عینک آفتابی تیره استفاده کنید.

دور٠بÙبود بØد از بلفاروÙلاستی


چند ماه بعد …

بیماران معمولا حداقل یک یا دو هفته را از کار مرخصی می گیرند. اگر می توانید مدت زمان بیشتری را مرخصی بگیرید، توصیه می شود که از آن استفاده کنید، اما استراحت حداقل دو هفته ای ایده آل است. اینکار به شما فرصت می دهد تا به سرعت به حالت عادی خود بازگردید و از استرس های غیر ضروری اجتناب کنید.

در طول چند هفته اول توصیه می شود که زیاد به صفحه های نمایشگر مثل موبایل هوشمند یا رایانه نگاه نکنید چرا که باعث خشکی چشم شما می شوند.

حداقل ۲ هفته اول از دویدن، رفتن به باشگاه، شنایا ورزش های شدید اجتناب کنید. همچنین از خم شدن یا بلند کردن اجسام خودداری نمایید، هر دوی این حرکات جریان خون چشمان شما را افزایش می دهند. انجام حرکات کششی سبک ممکن است مشکلی نداشته باشد، اما از قرار دادن سر در موقعیتی پایین تر از سطح قلب خوداری کنید.

در دوره بهبود بعد از بلفاروپلاستی لازم است که از اعمال فشار بیش از حد به چشم ها جلوگیری کرده و از تماشای بیش از حد تلویزیون، استفاده از لپ تاپ و گوشی و یا خواندن کتاب خودداری نمائید.

برای مطالعه مطلب کامل بر روی دوره بهبود بلفاروپلاستی کلیک کنید.

هزینه و طول درمان جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

دوره بهبود بعد از بلفاروپلاستی

پلاسمای غنی از پلاکت یا PRP

چشم ,های ,هفته ,استفاده ,ممکن ,اول ,ممکن است ,هفته اول ,اطراف چشم ,بعد از ,در اطراف

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نشریه فرهنگی بیان چگونه بیت کوین استخراج کنم؟ Michael nojavanketab lovedigidahua Robin بیگ حصین تعمیرات پکیج دیواری و کولر گازی در شیراز Michele