محل تبلیغات شما


لیÙوماتیک چیست، مزایا و ØÙˆØ§Ø±Ø Øانبی


تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن و دیگر روش های جراحی لاغری

یکی از ویژگی ها و مزیت مهم لیپوماتیک این است که نسبت به جراحی لیپوساکشن در یک جلسه میزان بیشتری از چربی بدن را می توان تخلیه کرد. این در حالی است که در روش لاغری لیپوساکشن برای رسیدن به نتیجه دلخواه به چندین جلسه تخلیه چربی نیاز است. به همین علت بیشتر پزشکان متخصص روش لاغری لیپوساکشن را روشی قدیمی می دانند.

یکی دیگر از دلایلی که افراد انجام لیپوماتیک را به لیپوساکشن ترجیح می دهند این است که پس از انجام لیپوساکشن، پوست ناحیه تحت درمان دچار افتادگی می شود. اما در روش لیپوماتیک دیگر نیاز نیست بیمار نگران چنین مسئله ای باشد.

در روش لیپوماتیک به علت اینکه هیچ حرارتی تولید نمی شود، چربی های تخلیه شده هیچ آسیبی در طول درمان نمی بینند و می توان در صورت نیاز این چربی ها را در برخی از مناطق بدن بیمار همچون خط خنده، گونه ها و یا برای فرمدهی باسن تزریق کرد.

همانطور که گفته شد در روش لیپوماتیک هیچ حرارتی تولید نمی شود، پس نسبت به دیگر روش ها از جمله لیپولیزر بسیار ایمن تر است و خطر سوختگی نیز ندارد.

 

چرا از لیپوماتیک استفاده می کنیم؟

همانطور که فکر می کنید برای افرادی که اضافه وزن بالایی دارند، شروع تمرینات ورزشی و یک رژیم غذایی مناسب می تواند به کاهش وزن آن ها کمک کند. این افراد کاندیدای مناسبی برای عمل لیپوماتیک نیستند، جراحی لاغری لیپوماتیک، روش مناسب برای کاهش وزن نیست بلکه یک روش ایده آل و موثر برای کاهش سایز است. به طور کلی، افرادی که دچار چاقی موضعی در برخی از مناطق بدن همچون بازو، ران ها، پهلوها و شکم، باسن و گردن هستند و با رژیم لاغری و ورزش موفق به از بین بردن این چربی ها نشده اند، کاندیدای مناسب برای جراحی لیپوماتیک می باشند.

روش جراحی لیپوماتیک به چه صورت است؟

در جراحی لیپوماتیک همانند لیپوساکشن از یک میله ی فی بسیار نازک به نام کانولا برای خرد شدن چربی ها استفاده می شود. جراح شما از مناطق ویژه ای که از قبل نشانه گذاری شده، میله کانولا را وارد زیر پوست کرده و با ایجاد ارتعاش و چرخش باعث خرد شدن چربی های منطقه تحت درمان می شود.

چربی هایی که در طی جراحی لیپوماتیک تخلیه می شوند به علت نبود حرارت کاملا سالم خواهند بود، این چربی ها را می توان به مناطقی همچون سینه، گونه، خط خنده و باسن تزریق کرد. دوره نقاحت پس از لیپوماتیک بسیار کوتاه بوده و برخلاف روش های دیگر بیمار هیچ نوع احساس سوزشی در قسمت پوست نخواهد داشت.

 برای مطالعه مطلب کامل بر روی لیپوماتیک کلیک کنید.

هزینه و طول درمان جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

دوره بهبود بعد از بلفاروپلاستی

پلاسمای غنی از پلاکت یا PRP

لیپوماتیک ,روش ,چربی ,ها ,جراحی ,لیپوساکشن ,چربی ها ,در روش ,جراحی لیپوماتیک ,روش لیپوماتیک ,می شود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Jason بررسی بیمه عمر Lacey ranstivices Greg eheir