محل تبلیغات شما

گودی زیر چشم و تزریق فیلرتزریق ژل زیر چشم چگونه انجام می شود؟

فیلر حاوی اسید هیالورونیک در انژکتورهای استریل و آماده، نگهداری می شود. در صورت وم، دکتر زیبایی فیلر را در نقاط مورد نیاز و در مقادیر مناسب اعمال می کند. فیلر در زیر بافت ها و روی استخوان تزریق می شود. فیلر را باید به صورت یکنواخت تزریق کرد. متخصص پوست بعد از تزریق شروع به ماساژ دادن دور چشم می کند.

 

آیا هنگام تزریق فیلر زیر چشم، دردی احساس می شود؟

تزریق دور چشم با استفاده از یک انژکتور ظریف توسط جراح پلاستیک یا متخصص زیبایی انجام می شود. برای کاهش درد، قبل از تزریق به محل مورد نظر، کرم بی حسی اعمال می شود. تغییر بلافاصله پس از تزریق فیلر، دیده خواهد شد، اما نتیجه ی دقیق معمولا بعد از یک هفته به دست می آید.

آیا تزریق فیلر به زیر چشم عوارض جانبی دارد؟

اگر تزریق توسط متخصص پوست، تحت شرایط استریل انجام شود، عوارض جانبی وجود نخواهد داشت. پس از درمان ممکن است در محل تزریق کبودی خفیف و قرمزی دیده شود. با استفاده از کمپرس یخ،عوارض تزریق فیلر زیر چشم به شدت کاهش می یابد. ممکن است علائم آلرژیک به ندرت در برخی از افراد مشاهده شود، در این مورد، متخصص شما با تمام کردن تزریق، اقدامات لازم را انجام می دهد. زیر چشم ، یکی از حساس ترین قسمت ها برای تزریق است. زیرا منطقه ای است که  تمایل به احتباس آب و تورم دارد. بنابراین، دراین قسمت نباید بیش از حد فیلر تزریق شود. یک متخصص باتجربه، مقدار مناسب را می داند.

 

ماندگاری نتایج تزریق فیلر زیر چشم چقدر است؟

تزریق زیر چشم یک روش ماندگار و دائمی نیست. اما زمانی که تزریق تکرار شود، نتایج ماندگارتر خواهد بود. با توجه به شرایط هر فرد، ماندگاری نتایج تزریق از ۱ماه تا ۳ سال متغیر خواهد بود. در پایان این دوره، تزریق باید تکرار شود.

بافتهای زیرجلدی که پوست ما را جوان نشان می دهند، معمولا با افزایش سن و شروع پیدایش چین و چروک صورت در اطراف خط لبخند، و قسمت هایی که حرکت عضلانی رخ می دهد، آسیب می بینند. این حالت ممکن است ژنتیکی باشد اما در هر حال نشانه ای از پیری است. با تزریق فیلرهایی مانند  Restylane، Juvederm یا Radiesse، به بافت های نرم می توان چین و چروک های صورت را حذف و یا کاهش داد. فیلرهایی مانند Juvederm یا Restylane را می توان به تنهایی یا همراه با روش هایی مانند لیزر و لیفت صورت استفاده کرد. تزریق فیلر می تواند به درمان چین و چروک های عمیق صورت، گونه ها، حلقه های سیاه و گودی دور چشم کمک کند.

جذب مواد فیلر زیر چشم، مانند هیالورونیک اسید بسیار آهسته است و در صورت وم می توان این تزریق را تکرار کرد.

برای خواندن مطلب کامل بروی فیلر زیر چشم کلیک کنید.

هزینه و طول درمان جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

دوره بهبود بعد از بلفاروپلاستی

پلاسمای غنی از پلاکت یا PRP

تزریق ,فیلر ,چشم ,صورت ,متخصص ,های ,زیر چشم ,تزریق فیلر ,فیلر زیر ,می شود ,و چروک ,ماندگاری نتایج تزریق

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
talaghe-tavafoghi21 تجهیزات دندانپزشکی پکيج هاي آموزشي حرف آخر الماس چت | يلدا چت | چت روم | چت فارسي | شلوغ چت | چت مهر مطالب اینترنتی kaardun مطالب اینترنتی roerobreugug rudkhanehrmah دیدارِ عاشقانه